Компанія «ЛЕГІОН»

“Компанія «ЛЕГІОН» створена та успішно функціонує у м. Черкаси з 1998 року. За багато років роботи організація стала експертом в галузі хімічного виробництва та надійним партнером для своїх клієнтів. Безумовно, ми мали надважливе завдання – впровадити новітні технології у розвиток будівельної та харчової галузей, а також створити актуальні погляди на сільське господарство.

 

Важливу роль на кожному етапі розвитку нашої організації відіграє грамотне налагоджування виробництва, застосування тільки якісної сировини й прогресивного обладнання. Ми маємо великий досвід успішних продажів завдяки вдалому співвідношенню ціни та якості кожної окремої одиниці продукції.

 

Попри високі досягнення, компанія «ЛЕГІОН» і сьогодні прагне безперервно поліпшувати ступені добротності й характеристики своїх виробів та розширювати лінію продукції. Серед найпопулярніших товарів є:

  • будівельна хімія (просочувачи-концентрати для вогне та біозахисту деревини і дерев’яних конструкцій, грунтовки та пластифікатори)
  • побутова хімія ( засоби для прання та прибирання)
  • професійні фарби для маркування посівного матеріалу
  • клея

Компанія ЛЕГІОН вирішує такі основні завдання як:

Надійність. Ми впроваджуємо новітні технології для виготовлення нових покращених матеріалів. Особливої уваги заслуговують біозахисні та вогнезахисні препарати. Використовувати продукцію слід чітко за призначенням, слідуючи доданим інструкціям.

Екологічність. Продукція має безпечний хімічний склад, добре переносить низькі та високі температури, покращує зовнішній вигляд поверхонь без шкоди оточенню.

Доступність. Ми зацікавлені у продажах, але дбаємо про те, щоб кожен споживач був задоволений розв’язанням своїх будівельних справ.

Компанія Легіон – виробник продукції ТМ ARMA

Ми можемо назвати себе однією з найдосвідченіших компаній по виробництву, та лідером з продажу будівельної хімії в Україні. Продукція нашої організації це вдалий результат розробок власної лабораторії, сертифікованих згідно державних стандартів України.

 

Останнім часом більшість виробників будівельної хімії намагаються мінімізувати шкідливий вплив своїх продуктів на навколишнє середовище. Продукція TM ARMA була розроблена саме з цією метою й позиціонується як надсучасний безпечний продукт, виготовлений з урахуванням дотримання санітарних норм.

 

Ми допомагаємо віднайти найефективніше рішення при здійсненні робіт з підготовки поверхонь перед укладанням оздоблювальних матеріалів (грунтування стін, підлоги)  та вирішити питання захисту деревини від біологічного руйнування та вогню.

Продуктові лінійки TM ARMA

Якщо споживач здійснює ремонт власноруч, матеріали TM ARMA вочевидь значно полегшують усі процеси. Загалом, продукція ТМ АRМА розподіляється за призначенням на такі категорії:

  • Просочення для деревини
  • Грунтовки (для стін,підлоги, універсальна)
  • Пластифікатори

На сайті є перелік продукції з описом технічних характеристик, чітких інструкцій щодо застосування хімічних розчинів й правила зберігання. Каталог постійно оновлюється, а також включає інструменти, без яких використання того чи іншого продукту стає неможливим, або малоефективним. Ми допомагаємо споживачеві знайти саме те, що потрібно, щоб перетворити тяжку роботу у цікавий та легкий процес модернізації внутрішнього або зовнішнього вигляду будь-якого приміщення.

 

Перед тим, як зробити замовлення пропонуємо скористатися можливістю проконсультуватися у технолога компанії. Спеціалісти кожного робочого дня надають повну консультацію покупцям – з приводу особливостей застосування продукції, її прихованих можливостей та дозуванню.

 

Компанія «ЛЕГІОН» завжди піклується про комфорт споживача й пропонує

зручні способи оплати, швидку доставку, та найякісніше обслуговування щодня!